Bogatyr.com.ua / В дендропарку імені 50-річчя Жовтня пройшов турнір на приз Василя Вірастюка.
   Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?

   Веб-конференція
Конференція
Список запитань

   Опитування
Яка команда стане найсильнішою на Чемпіонаті світу в Криму?

Австрія
Великобританія
Ісландія
Литва
Німеччина
Росія
США
Україна   Статистика

   Зараз на сайті
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованих користувачів

Користувачів (всього): 65480
Новачок: MarkHRovon

   RSS-лента
RSS лента

   Каталоги
Украина онлайн

 
   В дендропарку імені 50-річчя Жовтня пройшов турнір на приз Василя Вірастюка.

Василь Вірастюк – найсильніша людина України 2000, 2001, 2002, 2003, 2005-го року. Чемпіон світу і володар титулу «Найсильніша людина світу» 2004 року, член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» в 2003 і 2004 роках. Тобто Василь Вірастюк –справжній український богатир. Маючи великі досягнення на світових першостях, він повпливав на створення в Україні федерації богатирського спорту, яка зареєстрована лише цього року. Василь – та людина, яка дивиться в майбутнє і намагається віднайти нові таланти в цьому екзотичному виді спорту задля створення богатирського резерву.

Турнір на приз Василя Вірастюка, який проходить в багатьох містах України, спрямований саме на це.

В парку імені 50-річчя Жовтня зібрались любителі богатирських змагань. Хто хотів взяти участь у боротьбі, міг це зробити на місці. В наше місто прибули богатирі з Донбасу, Дніпропетровська, Маріуполя, Черкас і Києва. Для того. щоб вирішити, хто ж змагатиметься з ними від Кіровограду, серед всіх бажаючих проводився відбірковий турнір. Краще всіх виконував завдання Володимир Кафанов, який після кваліфікації одягнув майку учасника богатирських ігор.

Почались змагання з тяги бензовоза, який важить 7 т. Саме наш земляк показав в цій вправі найкращий результат. «Прогулянка фермера» - це подолання 40 метрів з двома 100-кг-овими валізами. В цій вправі Володимир був третім. «Лонг-ліфт» - це підняття і штовхання 120-кг-ового циліндру. Після цієї вправи кіровоградець посідав третє місце. А піднімав, ніс і клав на бочку 120, 140 і 160-ти кілограмову кулю швидше всіх Володимир Муравльов з Маріуполю, який по загальним підрахункам балів переміг змагання.

Під час всього турніру, коли богатирі готувались до вправ, всі бажаючі глядачі мали можливість помірятись силою один з одним і отримати призи. Після такої події в нашому місті звичайно з’явиться багато бажаючих зайнятись богатирським спортом. Василь Вірастюк радить це робити після 20-річного віку. А до цього часу займатись боротьбою чи легкою атлетикою. Тож маємо надію, що ще не перевелись богатирі в нашому краю.

Tелеканал Стимул

 


  © 2002-2008 Bogatyr.com.ua
  Створення сайту: студія креативного дизайну «Арт Депо»