Bogatyr.com.ua / Український богатир Василь Вірастюк шукатиме у Рівному молоді таланти
   Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?

   Веб-конференція
Конференція
Список запитань

   Опитування
Яка команда стане найсильнішою на Чемпіонаті світу в Криму?

Австрія
Великобританія
Ісландія
Литва
Німеччина
Росія
США
Україна   Статистика

   Зараз на сайті
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованих користувачів

Користувачів (всього): 65480
Новачок: MarkHRovon

   RSS-лента
RSS лента

   Каталоги
Украина онлайн

 
   Український богатир Василь Вірастюк шукатиме у Рівному молоді таланти

Василь Вірастюк — спортсмен і шоумен в одній особі. Він — капітан української збірної із спортивного багатоборства “Богатирські ігри” та приклад для наслідування для молодих атлетів. Почавши свого часу із легкої атлетики (штовхання ядра), Василь знайшов себе у багатоборстві strongman’ів та став справжньою зіркою.

— У спорт мене привів брат Роман, — згадує початок своєї кар’єри богатир. — Він уже тоді займався, і одного дня взяв із собою на тренування. Взагалі, Роман для мене завжди був прикладом і підтримкою. Шкода, що зараз він уже не займається атлетикою, бо переніс операцію на серці, і з професійним спортом довелося попрощатися.

Сам чемпіон теж залишив олімпійський спорт, бо атлетика не давала можливості заробити.

— Чому люди міняють роботу? — розмірковує Василь. — Бо на одній не платять достатньо, ось і доводиться шукати чогось іншого. У легкій атлетиці заробити неможливо було. Та я власне не поміняв один вид спорту на інший — я покинув легку атлетику, переїхав до Львова, став працювати у “Галнафтогазі”. І лише згодом почав займатися богатирськими іграми.

Хоча нині головне заняття (і професія, і хобі) Василя Вірастюка — це спорт, він і надалі співпрацює із компанією, де починав працювати, каже, з “Галнафтогазом” вони завжди були й залишаються друзями. Можливо, саме тому разом із цією компанією український богатир вирішив організувати два міні-турніри для місцевих силачів (один — у Рівному, інший — у Тернополі).

— У Рівне я приїхав головним чином, щоб зустрітися з другом, Олесем Пограничним, десь поміж Львовом та Києвом. А ще ми придивилися тут і в Тернополі майданчики для майбутнього виступу. За ті два роки, що займаюсь “Богатирськими іграми”, ми провели й кілька міні-турнірів, переважно у містах Західної України. А от у Рівному ми ще ні разу не були, тому вирішили завітати і до вас. Це не буде показовий виступ, бо ефект від показового виступу один, а від змагань — зовсім інший. Ми ж переслідуємо іншу мету — шукаємо нові імена. Хотілося б знайти собі тили — молодих хлопців, і якщо вони будуть перспективними, підтримаємо їх і допоможемо заявити про себе.

Спортивне дійство планується 15 жовтня на майдані біля Кінопалацу “Україна”. До участі у міні-турнірі запрошують молодих атлетів, впевнених у своїх силах. Головна умова участі — віра в себе, готовність продемонструвати свої можливості, а також спортивний одяг.

Схоже, що довго шукати нових героїв не доведеться:

— Сьогодні вийшли на площу Рівного і вже знайшли людину, що потенційно могла би взяти участь у турнірі, — розповідає Василь. — Зміна вже готова. А в Тернополі взагалі зустріли кумедного хлопа — він навіть пробував поставити свій власний рекорд. Ось тільки не знав, як його правильно оформити, щоб про нього дізналися люди.

Нині, крім роботи з підготовки міні-турнірів у Рівному та Тернополі, найсильніша людина планети готується до чемпіонату світу, котрий незабаром відбудеться у Квебеку (Канада), а згодом — і до командного чемпіонату з “Богатирських ігор”. Усе життя чемпіона підпорядковане суворому режиму тренувань та змагань, на відпочинок часу і не залишається, бо кожну вільну хвилину Василь намагається проводити із сім’єю. Добре, що дружина Cвітлана сама спортсменка, а тому з розумінням ставиться до постійних роз’їздів чоловіка. А дворічний син Василя, хай ще не зовсім розуміє, що таке спорт, однак завжди дивиться трансляцію “Богатирських ігор” та радіє за татка.

Катерина ІВАНОВА
газета "Ого"
22.09.2005

 


  © 2002-2008 Bogatyr.com.ua
  Створення сайту: студія креативного дизайну «Арт Депо»