Bogatyr.com.ua / Василь Вірастюк та мережа АЗК "ОККО" шукають богатирів у Кіровограді
   Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?

   Веб-конференція
Конференція
Список запитань

   Опитування
Яка команда стане найсильнішою на Чемпіонаті світу в Криму?

Австрія
Великобританія
Ісландія
Литва
Німеччина
Росія
США
Україна   Статистика

   Зараз на сайті
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованих користувачів

Користувачів (всього): 65480
Новачок: MarkHRovon

   RSS-лента
RSS лента

   Каталоги
Украина онлайн

 
   Василь Вірастюк та мережа АЗК "ОККО" шукають богатирів у Кіровограді

21 травня (неділя) у нашому місті відбудеться Богатирський турнір на приз Василя Вірастюка - найсильнішої людини України, чемпіона світу і володаря титулу "Найсильніша людина світу". Місце проведення турніру: центральна алея парку ім. 50-річчя Жовтня (початок - о 14.00 год). Також, у рамках свого візиту, організованого Федерацією найсильніших атлетів України та мережею заправних станцій "ОККО", Василь Вірастюк зустрінеться із журналістами у Кіровоградському прес-клубі реформ .

Трішки історії: Починаючи з 2003 року, Василь Вірастюк, при підтримці мережі заправних станцій "ОККО", провів близько 10 турнірів у різних містах України (Вінниця, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород), мета яких - популяризація та розвиток богатирського виду спорту, а також пошук та вихованння нових атлетів. У 2006 році Василь Вірастюк підписав контракт з мережею АЗС "ОККО", одним з основних пунктів якого є проведення таких турнірів по усіх регіонах України. До речі, 20 травня аналогічний турнір у Харкові проводиться за підтримки Михайла Старова.

За словами Василя Вірастюка, перед початком турніру у Кіровограді відбудеться відбірковий етап. Десяток кіровоградських спортсменів змагатимуться між собою у двох вправах. Два переможці будуть брати участь у фіналі. Участь у фінальному змаганні беруть 6 атлетів. Чотири атлети - з різних міст України: Михайло Мельников (Макіївка), Геннадій Данілов (Черкаси), Володимир Муравльов (Красний Лиман), Сергій Конюшок (Київ) і двоє - з відбіркового етапу.

Призові та призи для учасників змагань забезпечує мережа АЗС "ОККО"!!!

Вправи турніру: 1. Тяга бензовоза вагою 9 тон; 2. Перевертання колеса вагою 400 кг; 3. "Логліфт" - колода вагою120 кг; 4. "Кулі Атласа" вагою 100, 120, 140 кг на бочку висотою 1,2 м. 5. "Прогулянка фермера" по 100 кг на одну руку.

Довідка: ВАТ "Концерн Галнафтогаз" належить до найбільших власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗС "ОККО" - 127 сучасних автозаправних комплексів. Загалом "Концерну Галнафтогаз" належить понад 180 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві. У Кіровоградській області сьогодні працює 4 АЗС"ОККО", найближчим часом буде відкрито ще 2 автозаправних комплексів.

www.okko.com.ua
19.05.2006

 


  © 2002-2008 Bogatyr.com.ua
  Створення сайту: студія креативного дизайну «Арт Депо»