RSS лента

Каталоги
Украина онлайн

Василь Вірастюк здобув гран-прі Австрії

Львівський богатир Василь Вірастюк повернувся з австрійського міста Зальцбурга, де став переможцем відкритих міжнародних змагань "Кубок Австрії". Варто зазначити, що відразу -двоє представників України опинилися на австрійському п'єдесталі пошани.

Окрім "золота" Вірастюка, третє місце здобув харків'янин Михайло Старов. Нині Василь Вірастюк, вага якого 145 кілограмів, а зріст 191 сантиметр, направду вважається найсильнішою людиною в Україні. Він є капітаном збірної України з богатирського спорту.

До здобутків Василя Вірастюка слід зарахувати й бронзову медаль чемпіонату Європи, що проходив в Угорщині та Словаччині під гаслом "Найсильніша людина Центральної Європи". А збірна України з цього виду спорту готується до зустрічі між російськими та українськими велетнями, що незабаром пройде в Москві. У першому матчі на рідній землі українці впевнено звитяжили північних сусідів. Тоді Вірастюк зумів своїми силами потягнути на один метр двадцять п'ять сантиметрів пожежну машину вагою 25 тонн! Зі слів Василя Вірастюка, він планує бодай зрушити з місця український велетенський літак "Мрія".

Олег ЗУБАРУК, Газета "Експрес", 22 червня 2002 р.