Bogatyr.com.ua / Василь Вірастюк здобув гран-прі Австрії
   Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?

   Веб-конференція
Конференція
Список запитань

   Опитування
Яка команда стане найсильнішою на Чемпіонаті світу в Криму?

Австрія
Великобританія
Ісландія
Литва
Німеччина
Росія
США
Україна   Статистика

   Зараз на сайті
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованих користувачів

Користувачів (всього): 65480
Новачок: MarkHRovon

   RSS-лента
RSS лента

   Каталоги
Украина онлайн

 
   Василь Вірастюк здобув гран-прі Австрії

Львівський богатир Василь Вірастюк повернувся з австрійського міста Зальцбурга, де став переможцем відкритих міжнародних змагань "Кубок Австрії". Варто зазначити, що відразу -двоє представників України опинилися на австрійському п'єдесталі пошани.

Окрім "золота" Вірастюка, третє місце здобув харків'янин Михайло Старов. Нині Василь Вірастюк, вага якого 145 кілограмів, а зріст 191 сантиметр, направду вважається найсильнішою людиною в Україні. Він є капітаном збірної України з богатирського спорту.

До здобутків Василя Вірастюка слід зарахувати й бронзову медаль чемпіонату Європи, що проходив в Угорщині та Словаччині під гаслом "Найсильніша людина Центральної Європи". А збірна України з цього виду спорту готується до зустрічі між російськими та українськими велетнями, що незабаром пройде в Москві. У першому матчі на рідній землі українці впевнено звитяжили північних сусідів. Тоді Вірастюк зумів своїми силами потягнути на один метр двадцять п'ять сантиметрів пожежну машину вагою 25 тонн! Зі слів Василя Вірастюка, він планує бодай зрушити з місця український велетенський літак "Мрія".

Олег ЗУБАРУК, Газета "Експрес", 22 червня 2002 р.
 


  © 2002-2008 Bogatyr.com.ua
  Створення сайту: студія креативного дизайну «Арт Депо»